top of page

>

>

Важливі функції ABS

Ремонт чи Заміна Автомобіля: Рекомендації та Поради для Володарів Автівок

Чи варто продовжувати кидати гроші в ремонт і сподіватися, що він знову не поламається? Або продати його і використати ці гроші на новий автомобіль?

Ваш автомобіль останнім часом більше часу проводить у ремонті, ніж в гаражі. І перед вами знову великий ремонт. Вас вже дратує нескінченне вкладання грошей у нього, але ви не впевнені, що робити далі.

Чи варто продовжувати кидати гроші в ремонт і сподіватися, що він знову не поламається? Або продати його і використати ці гроші на новий автомобіль? Це важке рішення.


Перший крок у вирішенні подібної дилеми - трохи математики. Не хвилюйтесь! Ми крок за кроком проведемо вас через цей процес. Ваші обчислення визначать правильний напрямок і допоможуть зняти стрес з процесу прийняття рішення!

І найкраща частина? Після вирішення, що робити, ми покажемо вам, як зекономити гроші на ремонт або наступний автомобіль. Давайте розберемось, а потім повернемось до вашого життя - і всіх місць, куди вас заведе дорога.

Чи варто ремонтувати чи замінювати автомобіль?

Перш ніж перейти до чисел, важливо пам'ятати, що існує завжди спектр можливостей, коли мова йде про ремонт автомобіля. Тобто математика може показати лише частину, наприклад, нахил вам до ремонту чи заміни. Інші фактори, такі як частота ремонтів і сума боргу за автомобіль, також важливі. Майте це на увазі, коли проводите свої обчислення.

Добре, час розпочати. Спочатку оцініть вартість вашого автомобіля (без ремонту). Для прикладу, давайте припустимо, що ця вартість становить $5,000. А оцінка ремонту - $1,000. Для нашого прикладу ми скажемо, що ремонт підвищить вартість автомобіля до $6,000. Це може не стосуватися кожної ситуації, залежно від загального стану вашого автомобіля та типу ремонту. Ваш механік повинен змогти дати вам уявлення, наскільки значущим буде ремонт для вартості автомобіля.

Таким чином, в цьому прикладі, якщо вам довелося б продати автомобіль відразу після ремонту, ви все ще отримаєте гроші, які тільки що витратили на нього. У цьому випадку ви, ймовірно, нахиляєтеся до ремонту. Тепер, якщо це ваш автомобіль для поїздок на роботу, і ви запізнюєтеся на роботу один раз на тиждень через поломку, то, можливо, настав час розглянути, скільки коштують вам ці ремонти - у плані головних болів.

З іншого боку, якщо перша рахунок від механіка був ближче до $2,000, і вартість автомобіля після ремонту зросла лише до $6,000, ви, ймовірно, нахиляєтеся до продажу автомобіля та використання цих грошей на інший автомобіль за $7,000. Таким чином, практично за ту саму суму грошей ви отримуєте кращий автомобіль.

Борг більший за вартість автомобіля? Ось що робити з "недооціненим" автомобілем.

Якщо ви хочете зробити ремонт: 6 кроків для оплати ремонту автомобіля

Вирішили відремонтувати автомобіль? Ваша наступна проблема - це оплата ремонту, оскільки це, ймовірно, буде коштувати не дуже мало грошей. Але що, якщо у вас немає готівки на руках, щоб оплатити рахунок? Немає проблеми. Ось шість кроків для пошуку грошей, які вам потрібні для фінансування ремонту:

Крок 1: Оберіть найкращу пропозицію.

Не приймайте першу пропозицію, яку вам пропонують. Отримайте початковий діагноз у надійному дилерстві або в більшому механічному центрі, але не припускайте, що їхня ціна - це остаточна ціна. Більшість витрат, ймовірно, припадатиме на працю, а не на деталі. І вона майже завжди дорожча в більших і відомих сервісних центрах.

Для пошуку надійного механіка за більш низькою ціною попитайте кількох друзів, де вони роблять надійний ремонт. Потім зателефонуйте декільком місцям, щоб знайти найкращу ціну. Поки ви розмовляєте по телефону, запитайте про поточні знижки та спеціальні пропозиції.

Крок 2: Що ви можете зробити самостійно?

Можливо, вам потрібні нові гальма, але також вам треба замінити дверну ручку, яка відлетіла сьогодні. Чому б не відремонтувати гальма в сервісному центрі, а замість цього знайти післяринковий аналог ручки онлайн? Потім подивіться відео на YouTube та виправте це самостійно. Просто пам'ятайте дотримуватися інструкцій дуже уважно.

Крок 3: Що може зачекати?

Якщо розрахунковий ремонт все ще перевищує ваші можливості, запитайте у механіка, що потрібно відремонтувати зараз і що можна відкласти на декілька місяців. Не обходьте важливі елементи безпеки, такі як гальма, шини та ремені відкривача клапанів. Але ви можете обійтися без автоматичних вікон протягом певного часу.

Крок 4: Складіть бюджет.

Скажімо, ви знизили вартість ремонту наскільки це можливо. Тепер час знайти гроші для оплати рахунку. Ми рекомендуємо скласти бюджет з нульовим залишком до того, як ви почнете перекидати подушку вашої канапи в пошуках розсіяних монет. Ви можете створити бюджет, який ви дійсно будете використовувати, за допомогою нашого улюбленого бюджетного додатка EveryDollar. Він безкоштовний і менш напружений, ніж шукати гроші в дивані. Почніть складати бюджет вже зараз.

Крок 5: Перерозподіл грошей.

Якщо вам все ще не вистачає грошей, немає проблеми. Просто звужуйте свій бюджет у неважливих областях, таких як ресторани, стрижки та нові одяг. Ви також можете тимчасово відклонити частину ваших заощаджень. І як останній варіант - ви можете використовувати екстрені гроші для абсолютно необхідних ремонтів. Просто якнайшвидше поповніть їх.

Крок 6: Бюджет для майбутніх ремонтів.

Переконайтеся, що ця проблема не стане для вас знову актуальною, створивши статтю в своєму бюджеті для майбутніх ремонтів та обслуговування автомобіля. Таким чином, гроші будуть готові, коли вам буде потрібно - і вони будуть.

Якщо ви хочете замінити автомобіль: Оренда, Купівля Нового чи Б/У?

Скажімо, ви вирішили, що варто не ремонтувати ваш автомобіль. Ви готові до чогось нового. Хоча заманливо хочете, щоб ваш наступний автомобіль був новим і з гарантією, останнє, що ви хочете робити, - це йти до найближчого дилерства нових автомобілів. Ось чому:

Нові Автомобілі.

Амортизація на новому автомобілі дивує. Автомобіль вартістю у $20,000 буде вартувати близько $8,000 через п'ять років. Це зниження на 60%! Навіть після року ціна автомобіля може знизитися на 25%. Тому, якщо у вас немає чистої вартості більше $1 млн, не купуйте новий автомобіль - ніколи. Нехай хтось інший понесе амортизацію.

Лізинговані Автомобілі.

Лізинг - це найвартісніший спосіб експлуатації автомобіля. Кожного місяця ваша платіж на лізинг включає в себе амортизацію автомобіля та прибуток дилера. В кінці лізингу у вас немає власності на автомобіль, але ви маєте можливість його купити. Це може бути вигідним пропозицією або і не дуже - оскільки ціна покупки встановлюється на початку лізингу і не базується на фактичній вартості автомобіля на кінець лізингу.

Також є платіжі за ліміт кількості миль, платіжі за надмірну зносостійкість автомобіля, платіжі за відмову від покупки автомобіля після завершення лізингу та платіжі за купівлю автомобіля після лізингу. Все це сприяє хорошій угоді для дилера, а не для вас.

Б/У Автомобілі.

Ваш найкращий варіант - купити доступний б/у автомобіль за гроші, які ви вже зекономили (разом з грошима від продажу вашого поточного автомобіля). Таким чином, ви володітимете автомобілем, а не автомобіль володітиме вами. Б/у автомобіль - це не означає поганий автомобіль; це означає, що ви розумніші, дозволяючи іншій особі заплатити за перший спад вартості. Купувати б/у - це єдиний спосіб.

Наша стратегія

Не займайте гроші на автомобіль. Це просто не варто того. Це лише призведе до більшої згоди в майбутньому. Пам'ятайте, що всі автомобілі потребують ремонту та обслуговування рано чи пізно. З кредитом ви матимете щомісячні платежі за автомобіль і рахунки за ремонти плюс до цього.

Отже, як ви можете жити без щомісячного платежу за автомобіль і все одно отримувати автомобіль своєї мрії? Ключ до успіху в уяві про заощадження грошей. Ось стратегія, яку ми любимо:

1. Зберігайте ваш платіж за автомобіль.

Нехай ви купуєте автомобіль, який ви можете собі дозволити за гроші, які у вас є на руках - скажімо, $5,000. Цього може вистачити на близько 10 місяців. Потім беріть $500 - середній щомісячний платіж за новий автомобіль - і зберігайте його кожен місяць.

2. Продайте свій автомобіль і поєднайте заощадження.

Після 10 місяців ви вже накопичите $5,000. Додайте до цього гроші, які ви отримали від продажу вашого поточного автомобіля (скажімо, $4,000), і у вас буде $9,000 на новий автомобіль. Це значний апгрейд автомобіля за всього 10 місяців - і ви не зобов'язані банку нічого.

3. Продовжуйте зберігати та оновлюйтеся.

Але це ще не кінець. Якщо ви будете продовжувати відкладати ту саму суму грошей, через 10 місяців у вас буде ще $5,000 на новий автомобіль. Ви, ймовірно, зможете продати цей автомобіль за незначно менше, ніж ви заплатили 10 місяців тому - що означає, що у вас вже буде приблизно $13,000 для оплати автомобіля через 20 місяців з моменту початку всього цього процесу.

Отже результати

Основна ідея така: з додатковими $500 на місяць ви зможете витратити менше грошей на автомобіль, а отже, матимете більше грошей для більш важливих речей, таких як коледж для дітей, пенсія та погашення старих студентських позик. Нормально мати гарний автомобіль - лише не давайте йому вас володіти.

Фактично, не дозволяйте ніякій вашій речі - або навіть вашим грошам - володіти вами. Ви самі контролюєте ситуацію! Так, саме ви. А бюджет - це те, як залишитися в курсі справ. Тож розпочніть з нього. 


Що скажеш?

Відправлено 🥸

Помилка(( Щось не так...

Останні статті

Важливі функції ABS

Дізнайтеся про ключові функції та системи в сучасних автомобілях, які допомагають водіям уникати аварій, забезпечують стабільність на дорозі та комфортне водіння для всіх пасажирів.

29.03.24

Час на прочитання:

4

хв.

Важливі функції ABS

Авто з США - як це працює

Ключові кроки та важливі аспекти пригону автомобіля з США до України для українських автолюбителів

27.01.24

Час на прочитання:

11

хв.

Авто з США - як це працює

Автосервіс вдома: Все, що ви повинні знати про заміну та вибір моторного масла

Виконайте заміну масла в авто правильно! Поради з вибору та безпеки. Збережіть двигун ефективним та тривалим.

25.11.23

Час на прочитання:

7

хв.

Автосервіс вдома: Все, що ви повинні знати про заміну та вибір моторного масла

Тонування авто: Обережно крокуйте у світ комфорту та стилю

Відкрийте світ тонування вікон авто: вибір плівок, правила регулювань, типи та що робити. Нові технології для комфорту та стилю у кожній поїздці

24.11.23

Час на прочитання:

7

хв.

Тонування авто: Обережно крокуйте у світ комфорту та стилю
bottom of page