top of page

Політика конфіденційності

Востаннє оновлено 1 травня 2023 р.

 

Це повідомлення про конфіденційність для avtoreviews.com («ми», «нас» або «наш») описує, як і чому ми можемо збирати, зберігати, використовувати та/або надавати («обробляти») вашу інформацію, коли ви користуєтеся нашими службами. («Послуги»), наприклад, коли ви:

  • Відвідайте наш вебсайт за адресою https://www.avtoreviews.com 

  • Взаємодієте з нами іншими способами, включаючи будь-які продажі, маркетинг або заходи

Запитання чи занепокоєння? Ознайомлення з цим повідомленням про конфіденційність допоможе вам зрозуміти ваші права та вибір щодо конфіденційності. Якщо ви не згодні з нашою політикою та практикою, будь ласка, не користуйтеся нашими Послугами. Якщо у вас все ще є запитання чи сумніви, зв’яжіться з нами за адресою info@avtoreviews.com.

 

РЕЗЮМЕ ОСНОВНИХ ПУНКТІВ

 

Яку особисту інформацію ми обробляємо? Коли ви відвідуєте, використовуєте або переміщуєтеся в наших Послугах, ми можемо обробляти особисту інформацію залежно від того, як ви взаємодієте з нами та Послугами, вибору, який ви робите, а також продуктів і функцій, які ви використовуєте. Дізнайтеся більше про особисту інформацію, яку ви надаєте нам.

 

Чи отримуємо ми будь-яку інформацію від третіх осіб? Ми не отримуємо жодної інформації від третіх осіб.

 

Як ми обробляємо вашу інформацію? Ми обробляємо вашу інформацію, щоб надавати, покращувати та адмініструвати наші Послуги, спілкуватися з вами, для безпеки та запобігання шахрайству, а також для дотримання законодавства. Ми також можемо обробляти вашу інформацію для інших цілей за вашою згодою. Ми обробляємо вашу інформацію лише тоді, коли у нас є вагома законна підстава для цього. Дізнайтеся більше про те, як ми обробляємо вашу інформацію.

 

У яких ситуаціях і яким сторонам ми надаємо особисту інформацію? Ми можемо ділитися інформацією в певних ситуаціях і з певними категоріями третіх сторін. Дізнайтеся більше про те, коли та з ким ми надаємо вашу особисту інформацію.

 

Як ми забезпечуємо безпеку вашої інформації? У нас є організаційні та технічні процеси та процедури для захисту вашої особистої інформації. Однак жодна електронна передача через Інтернет або технологія зберігання інформації не може бути гарантовано на 100% безпечною, тому ми не можемо обіцяти або гарантувати, що хакери, кіберзлочинці чи інші неавторизовані треті сторони не зможуть порушити нашу безпеку та неналежним чином збирати, отримувати доступ, викрасти чи змінити вашу інформацію. Дізнайтеся більше про те, як ми забезпечуємо безпеку вашої інформації.

 

Які ваші права? Залежно від того, де ви географічно розташовані, відповідний закон про конфіденційність може означати, що ви маєте певні права щодо своєї особистої інформації. Дізнайтеся більше про свої права на конфіденційність.

 

Як ви реалізуєте свої права? Найпростіший спосіб реалізувати свої права - зв'язатися з нами. Ми розглянемо будь-який запит і відповімо на нього відповідно до чинного законодавства про захист даних.

 

Хочете дізнатися більше про те, що ми робимо з інформацією, яку збираємо? Перегляньте повідомлення про конфіденційність повністю.

 

1. ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО?

Особиста інформація, яку ви розкриваєте нам

 

Коротко: ми збираємо особисту інформацію, яку ви нам надаєте.

 

Ми збираємо особисту інформацію, яку ви добровільно надаєте нам, коли висловлюєте зацікавленість в отриманні інформації про нас або наші продукти та Послуги, коли ви берете участь у діяльності в Послугах або іншим чином, коли ви зв’язуєтеся з нами.

 

Особиста інформація, яку ми збираємо, залежить від контексту вашої взаємодії з нами та Сервісами, вибору, який ви робите, а також продуктів і функцій, які ви використовуєте. Особиста інформація, яку ми збираємо, може включати наступне:

  • адреси електронної пошти

 

Конфіденційна інформація. Ми не обробляємо конфіденційну інформацію.

 

Уся особиста інформація, яку ви надаєте нам, має бути правдивою, повною та точною, і ви повинні повідомляти нас про будь-які зміни такої особистої інформації.

 

Інформація збирається автоматично

 

Коротко: деяка інформація, наприклад ваша адреса Інтернет-протоколу (IP) і/або характеристики браузера та пристрою, збирається автоматично, коли ви відвідуєте наші Сервіси.

 

Ми автоматично збираємо певну інформацію, коли ви відвідуєте, використовуєте або переміщуєтеся Сервісами. Ця інформація не розкриває вашу особистість (наприклад, ваше ім’я чи контактну інформацію), але може включати інформацію про пристрій і використання, як-от вашу IP-адресу, характеристики вебпереглядача та пристрою, операційну систему, мовні налаштування, URL-адреси переходу, назву пристрою, країну, місцезнаходження, інформацію про те, як і коли ви використовуєте наші Послуги, а також іншу технічну інформацію. Ця інформація в першу чергу потрібна для забезпечення безпеки та роботи наших Сервісів, а також для внутрішньої аналітики та звітності.

 

Як і багато компаній, ми також збираємо інформацію за допомогою файлів cookie та подібні технології.

 

Інформація, яку ми збираємо, включає:

Журнал і дані про використання. Дані журналу та використання — це інформація, пов’язана з послугами, діагностикою, використанням і продуктивністю, яку наші сервери автоматично збирають, коли ви отримуєте доступ до наших Послуг або використовуєте їх, і яку ми записуємо у файли журналів. Залежно від того, як ви взаємодієте з нами, дані журналу можуть включати вашу IP-адресу, інформацію про пристрій, тип браузера, а також налаштування та інформацію про вашу діяльність у Послугах (наприклад, позначки дати/часу, пов’язані з вашим використанням, сторінки та файли, які ви переглядаєте). , пошуки та інші дії, які ви виконуєте, наприклад, які функції ви використовуєте), інформацію про події пристрою (такі як активність системи, звіти про помилки і налаштування апаратного забезпечення).

 

Дані пристрою. Ми збираємо дані пристрою, наприклад інформацію про ваш комп’ютер, телефон, планшет або інший пристрій, який ви використовуєте для доступу до Послуг. Залежно від пристрою, який використовується, ці дані пристрою можуть містити таку інформацію, як ваша IP-адреса (або проксі-сервер), ідентифікаційні номери пристрою та програми, місцезнаходження, тип браузера, модель обладнання, Інтернет-провайдер та/або оператор мобільного зв’язку, операційна система та інформацію про конфігурацію системи.

 

Дані про місцезнаходження. Ми збираємо дані про місцезнаходження, наприклад інформацію про місцезнаходження вашого пристрою, яке може бути точним або неточним. Обсяг інформації, яку ми збираємо, залежить від типу та налаштувань пристрою, який ви використовуєте для доступу до Послуг. Наприклад, ми можемо використовувати GPS та інші технології для збору даних геолокації, які повідомляють нам про ваше поточне місцезнаходження (на основі вашої IP-адреси). Ви можете заборонити нам збирати цю інформацію, відмовивши в доступі до інформації або вимкнувши налаштування місцезнаходження на своєму пристрої. Однак, якщо ви вирішите відмовитися, ви не зможете використовувати певні аспекти Послуг.

 

2. ЯК МИ ОБРОБЛЯЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ?

 

Коротко: ми обробляємо вашу інформацію, щоб надавати, покращувати та адмініструвати наші Послуги, спілкуватися з вами, для безпеки та запобігання шахрайству, а також для дотримання законодавства. Ми також можемо обробляти вашу інформацію для інших цілей за вашою згодою.

 

Ми обробляємо вашу особисту інформацію з різних причин, залежно від того, як ви взаємодієте з нашими Послугами, зокрема:

 

  • Щоб надсилати вам маркетингові та рекламні повідомлення. Ми можемо обробляти особисту інформацію, яку ви надсилаєте нам, для наших маркетингових цілей, якщо це відповідає вашим маркетинговим уподобанням. Ви можете будь-коли відмовитися від наших маркетингових електронних листів. Для отримання додаткової інформації дивитись нижче.

  • Розміщувати відгуки. Ми публікуємо в наших Сервісах відгуки, які можуть містити особисту інформацію.

 

 

3. КОЛИ І З КИМ МИ ДІЛИМОСЯ ВАШОЮ ОСОБИСТОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ?

 

Коротко: ми можемо ділитися інформацією в конкретних ситуаціях, описаних у цьому розділі, та/або з такими категоріями третіх сторін.

 

Постачальники, консультанти та інші сторонні постачальники послуг. Ми можемо надавати ваші дані стороннім постачальникам, постачальникам послуг, підрядникам або агентам («треті сторони»), які надають послуги для нас або від нашого імені та потребують доступу до такої інформації для виконання такої роботи. У нас є контракти з нашими третіми сторонами, які призначені для захисту вашої особистої інформації. Це означає, що вони не можуть нічого робити з вашою особистою інформацією, якщо ми не доручимо їм це зробити. Вони також не повідомлятимуть вашу особисту інформацію жодній організації, окрім нас. Вони також зобов’язуються захищати дані, які вони зберігають від нашого імені, і зберігати їх протягом періоду, який ми даємо. Нижче наведено категорії третіх осіб, яким ми можемо надавати особисту інформацію:

  • Послуги аналізу даних

  • Постачальники послуг хостингу вебсайт

  • Постачальники послуг зберігання даних

  • Рекламні мережі

  • Інструменти продажів і маркетингу

 

Нам також може знадобитися надати вашу особисту інформацію в таких ситуаціях:

Бізнес-трансферти. Ми можемо надавати або передавати вашу інформацію у зв’язку з або під час переговорів щодо будь-якого злиття, продажу активів компанії, фінансування або придбання всього або частини нашого бізнесу іншій компанії.

 

4. ЯКА НАША ПОЗИЦІЯ ЩОДО СТОРОННІХ ВЕБСАЙТ?

 

Коротко: ми не несемо відповідальності за безпеку будь-якої інформації, яку ви надаєте третім сторонам, на яку ми можемо посилатися або які рекламують у наших Послугах, але не пов’язані з нашими Послугами.

 

Послуги можуть посилатися на вебсайт третіх сторін, онлайн-сервіси або мобільні програми та/або містити рекламу від третіх сторін, які не пов’язані з нами, і які можуть посилатися на інші вебсайт, служби або програми. Відповідно, ми не надаємо жодних гарантій щодо будь-яких таких третіх сторін і не несемо відповідальності за будь-які збитки чи збитки, спричинені використанням таких сторонніх вебсайт, служб або програм. Включення посилання на сторонній вебсайт, службу або програму не означає нашу підтримку. Ми не можемо гарантувати безпеку та конфіденційність даних, які ви надаєте третім особам. Будь-які дані, зібрані третіми сторонами, на які не поширюється це повідомлення про конфіденційність. Ми не несемо відповідальності за вміст або політику конфіденційності та безпеки будь-яких третіх сторін, включаючи інші вебсайт, служби або програми, які можуть бути пов’язані зі Службами або з них. Ви повинні переглянути політику таких третіх сторін і зв’язатися з ними безпосередньо, щоб відповісти на ваші запитання.

 

5. ЧИ ВИКОРИСТОВУЄМО МИ ФАЙЛИ COOKIE ТА ІНШІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІДСТЕЖЕННЯ?

 

Коротко: ми можемо використовувати файли cookie та інші технології відстеження для збору та зберігання вашої інформації.

 

Ми можемо використовувати файли cookie та подібні технології відстеження (наприклад, вебмаяки та пікселі) для доступу або зберігання інформації. Конкретну інформацію про те, як ми використовуємо такі технології та як ви можете відмовитися від певних файлів cookie, викладено в нашому Повідомленні про файли cookie.

 

6. ЯК ДОВГО МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ?

 

Коротко: ми зберігаємо вашу інформацію стільки, скільки необхідно для досягнення цілей, викладених у цьому повідомленні про конфіденційність, якщо інше не вимагається законом.

 

Ми зберігатимемо вашу особисту інформацію лише до тих пір, поки це необхідно для цілей, викладених у цьому повідомленні про конфіденційність, за винятком випадків, коли довший період зберігання вимагається або дозволяється законодавством (наприклад, вимогами податкового, бухгалтерського обліку чи іншими правовими вимогами).

 

Якщо у нас немає поточної законної комерційної потреби обробляти вашу особисту інформацію, ми або видалимо, або зробимо таку інформацію анонімною, або, якщо це неможливо (наприклад, через те, що ваша особиста інформація зберігалася в резервних архівах), ми будемо безпечно зберігати вашу особисту інформацію та ізолювати її від будь-якої подальшої обробки, доки не стане можливим видалення.

 

7. ЯК МИ ЗБЕРІГАЄМО БЕЗПЕКУ ВАШОЇ ІНФОРМАЦІЇ?

 

Коротко: ми прагнемо захистити вашу особисту інформацію за допомогою системи організаційних і технічних заходів безпеки.

 

Ми запровадили відповідні та розумні технічні та організаційні заходи безпеки, спрямовані на захист будь-якої особистої інформації, яку ми обробляємо. Однак, попри наші заходи безпеки та зусилля щодо захисту вашої інформації, жодна електронна передача через Інтернет або технологія зберігання інформації не може бути гарантовано на 100% безпечною, тому ми не можемо обіцяти або гарантувати, що хакери, кіберзлочинці чи інші неавторизовані треті сторони не будуть можуть порушити нашу безпеку та неналежним чином збирати, отримувати доступ, викрадати або змінювати вашу інформацію. Незважаючи на те, що ми зробимо все можливе, щоб захистити вашу особисту інформацію, передача особистої інформації до наших Послуг і з них здійснюється на ваш власний ризик. Ви повинні отримати доступ до Послуг лише в безпечному середовищі.

 

8. ЯКІ ВАШІ ПРАВА НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ?

 

Коротко: Ви можете будь-коли переглянути, змінити або припинити дію свого облікового запису.

 

Відкликання вашої згоди: якщо ми покладаємося на вашу згоду на обробку вашої особистої інформації, яка може бути прямою та/або непрямою згодою залежно від чинного законодавства, ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час, зв’язавшись з нами, використовуючи контактну інформацію, наведену в розділі «ЯК ВИ МОЖЕТЕ ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ЦЬОГО ПОВІДОМЛЕННЯ?» нижче.

 

Однак зауважте, що це не вплине на законність обробки до її відкликання, а також, якщо це дозволяє чинне законодавство, це не вплине на обробку вашої особистої інформації, яка виконується на підставі законної обробки, крім згоди.

 

Відмова від маркетингових і рекламних повідомлень: ви можете будь-коли скасувати підписку на наші маркетингові та рекламні повідомлення, натиснувши посилання для скасування підписки в електронних листах, які ми надсилаємо, або зв’язавшись з нами, використовуючи інформацію, наведену в розділі «ЯК ВИ МОЖЕТЕ ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ» нижче. Після цього вас буде видалено з маркетингових списків. Однак ми все одно можемо спілкуватися з вами, наприклад, щоб надсилати вам пов’язані з послугами повідомлення, необхідні для адміністрування та використання вашого облікового запису, відповідати на запити щодо обслуговування або для інших немаркетингових цілей.

 

Файли cookie та подібні технології: більшість веббраузерів налаштовано на прийняття файлів cookie за замовчуванням. Якщо ви бажаєте, ви зазвичай можете налаштувати свій браузер на видалення та відхилення файлів cookie. Якщо ви вирішите видалити або відхилити файли cookie, це може вплинути на певні функції або служби наших Сервісів. Ви також можете відмовитися від реклами на основі інтересів рекламодавців у наших Послугах. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте наше повідомлення про файли cookie.

 

Якщо у вас є запитання чи коментарі щодо ваших прав на конфіденційність, ви можете написати нам на адресу info@avtoreviews.com.

 

9. ЕЛЕМЕНТИ КЕРУВАННЯ ДЛЯ ФУНКЦІЙ НЕ ВІДСТЕЖУВАТИ

 

Більшість веббраузерів і деяких мобільних операційних систем і програм для мобільних пристроїв включають функцію «Не відстежувати» («DNT») або налаштування, які можна активувати, щоб повідомити про ваші налаштування конфіденційності, щоб дані про ваші дії в Інтернеті не відстежувалися та не збиралися. На даному етапі не розроблено єдиного технологічного стандарту для розпізнавання та реалізації сигналів DNT. Таким чином, наразі ми не реагуємо на сигнали браузера DNT або будь-який інший механізм, який автоматично повідомляє про ваш вибір не відстежувати вас в Інтернеті. Якщо стандарт або прийняте онлайн-відстеження, якого ми повинні дотримуватися в майбутньому, ми повідомимо вас про цю практику в переглянутій версії цього повідомлення про конфіденційність.

 

10. ЧИ МИ РОБИМО ОНОВЛЕННЯ ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ?

 

Коротко: так, ми будемо оновлювати це повідомлення, якщо це необхідно, щоб дотримуватися відповідних законів.

 

Ми можемо час від часу оновлювати це повідомлення про конфіденційність. Оновлена версія буде позначена оновленою датою «Переглянута», і оновлена версія набуде чинності, щойно стане доступною. Якщо ми внесемо суттєві зміни в це повідомлення про конфіденційність, ми можемо повідомити вас, розмістивши повідомлення про такі зміни на помітному місці, або безпосередньо надіславши вам сповіщення. Радимо вам частіше переглядати це повідомлення про конфіденційність, щоб бути в курсі того, як ми захищаємо вашу інформацію.

 

11. ЯК ВИ МОЖЕТЕ ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ?

 

Якщо у вас є запитання чи коментарі щодо цього повідомлення, ви можете надіслати нам електронний лист на адресу info@avtoreviews.com

 

12. ЯК ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ, ОНОВИТИ АБО ВИДАЛИТИ ДАНІ, ЯКІ МИ ЗБИРАЄМО ВІД ВАС?

 

Відповідно до чинного законодавства вашої країни ви можете мати право вимагати доступу до особистої інформації, яку ми збираємо від вас, змінити цю інформацію або видалити її.

bottom of page